אזעקות > חייגן לאזעקה

חייג למערכת אזעקה

חייגן הודעות קוליות   תוצרת ויסוניק

לחייגן זה יש שתי "כניסות ארועים", והם משמשים להתקשרות אוטומטית אל שתי קבוצות בנות 4 מנויי טלפון כל אחת ולשיגור אוטומטי של הודעות קוליות מוקלטות דרך קו הטלפון.
הפעלת אחת מכניסות החייגן גורמת לשיגור הודעה על אירוע מסויים אל קבוצת מספרי הטלפון המשתייכת לאותה כניסה. ניתן כמובן לתכנת את החייגן כך שאותה הודעה מוקלטת תשוגר לשתי הקבוצות של מספרי הטלפון. כניסות החייגן מסומנות Z-1  ן- Z-2  והלוגיקה שלהם ניתנת לתכנות על ידי המתקין. שתי הכניסות ניתנות להפעלה ע"י גלאי,ע"י יציאות שונות של מערכת אזעקה,או באמצעות לחיצה על הלחיצים AL-1  AL-2 שבחזית החייגן. החייגן מתאים לרשתות טלפון הפועלות בחיוג פולסים או בחיוג צלילים,ועל המתקין רק לבחור בעת תיכנות החייגן את שיטת החיוג הרצויה. ניתן לאשר את קבלת ההודעה שמתקבלת ע"י החייגן  בהקשת קוד דרך הטלפון ולעצור את המשך פעולתו למנויים הנוספים. ניתן להפעיל בחייגן מצב האזנה,במצב זה יוכל מקבל ההודעה להפעיל מיקרופון שיאפשר לו להאזין לנעשה באתר,משך ההאזנה מוגבל ל-60 שניות אך ניתן להאריך אותו ע"י לחיצה חוזרת. עם הפעלתו יוצא החייגן למחזור פעולה אוטומטי שמסתיים עם קבלת אישור קליטה מהטלפון המרוחק או עם השלמת המספר המקסימלי של ניסיונות ההתקשרות שנקבעו בזמן התיכנות של החייגן.

לחייגן מסדרת DL-125C מספר יישומים אפשריים:
 שכלול של מערכות אזעקה קיימות שאין בהן חייגן על ידי מתן אפשרות לדיווח קולי של שני ארועים נפרדים.
הפעלה כחייגן עצמאי,המחובר ישירות לגלאים שונים.
השגחה על ילדים,זקנים או נכים.ביישום מסוג זה נשלחת קריאת מצוקה על ידי לחיצה בלחיץ המתאים,ומנוי הטלפון המקבל את הקריאה יכול להאזין לקולות בסביבה הקרובה של החייגן.
פיקוח על ציוד ותהליכי ייצור אוטומטיים ללא נוכחות אדם.בשילוב עם גלאים מתאימים,מסוגל החייגן לדווח על הפרעה בתהליך או על תקלה בציוד.
דיווח אוטומטי על אירועים דרך איתורית קולית או סיפרתית, אשר יעבירו את המסר אל המנוי שלהן.
חייגן זה מותאם לעבודה במערכות לגילוי אש ובמערכות אזעקה.
כל אחת מתכונותיו של החייגן נשמרת ככתובת מסויימת בזיכרון,ולכל כתובת יש מספר סידורי המאפשר להגיע אליה ולשנות את ההגדרה כנדרש.

החייגן יוצא מהמפעל עם נתוני ברירת מחדל השמורים בזיכרון ואשר נמצאים בתוקף כל עוד לא נעשה בהם שינוי,בדרך כלל יתכנת המתקין את החייגן מחדש על פי צורכי הלקוח.

הנתונים שהוכנסו לזיכרון החייגן וכן מספרי הטלפון וההודעה הקולית אינם הולכים לאיבוד גם במקרה של ניתוק החייגן ממקור מתח,היות והכל נשמר בזיכרון EPROM .


מודם סלולארי CM -18


ה CM -18 משמש קו טלפון סלולארי בחיבור למערכת אזעקה או לכל מערכת התראה אחרת ברשת GSM. המודם משמש גם  כמערכת גיבוי לקו הטלפון במקרה של ניתוק קו הטלפון או כקו טלפון סלולארי ברשת GSM באתרים שבהם לא קיים קו טלפון של חברת בזק. תכונות עיקריות  מודם GSM תוצרת עורב ומוטורולה לשימוש בכל העולם בתדרים 800 1800 ו -1900 מגה  הרץ.(טריפל בנד) אנטנה דואלית לשימוש בתדרים 800 ו-1800 מגה הרץ. בניתוק קו הטלפון המעבר למצב סלולארי מיידי! במצב סלולארי מתח היציאה 50V כקו טלפון רגיל.
ניתן לשלוח 7 הודעות SMS לפי אירועים ל-4 משתמשים. ניתן לחבר אזור חיוג או סיפרה מקדימה (9) למרכזיה. 4 כניסות INPUTS לשיוך הודעות SMS ומיתוג מוצעים.
7 מוצאים (OUTPUTS ) . סוללה נטענת 12 וולט לגיבוי בהפסקת חשמל. כניסה למצב תיכנות ע"י קוד טכנאי הניתן לשינוי

 חזרה >

 

 

 

 

 

 

 

חזור למעלה | חזור לעמוד הראשי | צור קשר | הדפס

מבצע לוהט!!!
מערכת אזעקה אלחוטית של ויסוניק להתקנה עצמית
לפרטים נוספים...

איפה אסור להתקין מצלמת אבטחה בבית?
שאלה: אני חושדת שהמטפל הסיעודי של אבי לא מתייחס אליו היטב ואף מתעלל בו. האם יש חדרים בבית בהם אסור לי להתקין מצלמת אבטחה? במקרה של מטפל סיעודי בקשיש, שיש חשד שהוא מתעלל בו, ניתן יהיה להתקין מצלמות בחדרים בהם הקשיש נמצא יחד עם המטפל, מבלי ליידע את המטפל. אסור להתקין מצלמה בחדר השינה של המטפל, שכן התקנתה שם מהווה חדירה לפרטיות המטפל. אם המטפל נוהג לרחוץ את הקשיש בחדר האמבטיה, אזי מצלמות בחדר זה נחוצות לצורך ראייה להתעללות, אולם אם הקשיש אינו מתרחץ שם, התקנת מצלמה שם מיותרת לעניין ההוכחה, פסולה ואף אינה חוקית. YNET
לפרטים נוספים..

גולשים בספיד: איך משפרים את קליטת הרשת הביתית הסרט שאתם רואים בצפייה ישירה לא זז, המשחק ברשת נתקע בדיוק כשהגיע הזמן שלכם למהלך או שפשוט כל טעינת עמוד לוקחת דקות ארוכות. מה יכול להיות בעייתי בקליטת הרשת בבית ומה אפשר לעשות על מנת לשפר את הקליטה
רגע, מה הבעיה? כאמור הבעיה היא שאם מציבים את הראוטר בחדר השינה הקליטה בסלון לא אפשרית ואם ממקמים אותו במטבח אז אפשר לשכוח מלראות סרט בצפייה ישירה לפני השינה עם הלפטופ במיטה. אלחוטי או כבל ככלל החיבור הפיזי תמיד יהיה טוב ואמין יותר אולם הוא אינו מאפשר ניידות. כיום בבתים רבים אין מחשב נייח כלל אלא רק מחשבי לוח או מחשבים ניידים. אם בכל זאת יש אצלכם גם מחשב נייח הפתרון היעיל ביותר הוא לשלב בין כבל פיזי לרשת אלחוטית ולהשתמש במחשב הנייח כמעין 'תחנת עבודה' ובשאר הבית לעבוד על החיבור הרשתי. מיקום הנתב את הראוטר חשוב לשים סמוך ככל האפשר למקום בו נעשית רוב הגלישה הביתית, מיקום הראוטר בממ"ד, גם זה משמש בפועל כחדר העבודה שלכם גם כן אינו מומלץ שכן אתם סופגים בחזרה את אות השידור מקירות הבטון. הפתרון המוכר יותר הוא שימוש במגבר שלמעשה קולט את האות ומשדר אותו שוב. את המגבר יש לשים כמובן בטווח קליטה טוב לאות המקור. YNET
לפרטים נוספים..

ספר הדרכה
חדש
תוכנת ספר הדרכה - עברית